Krzykliwa Maruda w kinie – marzec 2017

Jakiś czas temu pojawił się wpis o tym, dlaczego warto chodzić do kina. Zastanawialiśmy się wtedy razem z mężem nad założeniem karty Cinema City Unlimited. Nasze plany dość szybko weszły w życie i w marcu kilka razy udało nam się zorganizować wypad do kina.
Co oglądaliśmy i czy warto?

 

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA
Poszliśmy bardziej z ciekawości niż z konieczności obejrzenia filmu. Byłam ciekawa, co stanie się dalej. Pierwszą część oglądałam gdzieś w sieci z chińskimi znaczkami. Usnęłam bardzo szybko i w zasadzie pamiętam tylko latający po mieście helikopter. Tutaj była jakaś odmiana. Film nie zmienił się co prawda w ambitny, ale przynajmniej ja na kilku scenach nieźle się uśmiałam z absurdu sytuacji.

 

SING
Bajka, na którą czekaliśmy dosyć długo. No i nie zawiedliśmy się. Bardzo fajna akcja, zwierzątka super i dobór piosenek do każdego z nich. Chyba już niebawem znika z kin, więc jeżeli jeszcze nie byliście – polecam.

 

WSZYSTKO ALBO NIC
Fabuła – no cóż… pozostawia wiele do życzenia. W filmie znajdziecie piękne górskie widoki, fajną scenerię włoską (w pewnym momencie) i piękną aktorkę – Tatiana Pauhofová, czyli Linda. Pewnie pośmiejecie się momentami, może nawet uronicie łzę. Całokształt jednak wypada średnio.

 

PORADY NA ZDRADY
To jeden z moich faworytów. Uwielbiam Magdalenę Lamparską i Mikołaja Roznerskiego. Typowa komedia romantyczna, na lekki wieczór – doskonała pod względem humoru. No i koniecznie zwróćcie uwagę na Antka.

 

PIĘKNA I BESTIA
To mój faworyt numer 1. Czekałam cały tydzień, aż w końcu zobaczę film. Po czym okazało się, że wszyscy tak mówią o tej „Pięknej i Bestii” a ja nigdy nie oglądałam bajki! Wyobraźcie sobie, jak siedzę w kinie z otwartą buzią przez cały seans. Film rewelacyjny, który polecę każdemu – idealnie nada się zarówno dla dziecka, jak i dorosłego.

Pędźcie do kina.

 

 

Mąż Krzykliwej w kinie…

W tym miesiącu miałam sporo obowiązków zawodowych i uczelnianych, więc to mój mąż spędził więcej czasu w kinie. Podrzuca Wam kilka tytułów – taka mała cząsteczka dla Panów (ale także dla Pań, jeżeli są zainteresowane!)

  • LIFE
  • KONG: WYSPA CZASZKI
  • LOGAN: WOLVERINE
  • POWER RANGERS

 

plakat do filmu Life (2017)

plakat do filmu Kong: Wyspa Czaszki (2017)plakat do filmu Power Rangers (2017)

plakat do filmu Logan: Wolverine (2017)

 

 

 

 

 

 

 

A co Wy ostatnio oglądaliście? Wybieracie się do kina na konkretny film? 

 

 

(Wszystkie zdjęcia wykorzystane we wpisie są własnością http://www.filmweb.pl )

 

Z wykształcenia kulturoznawca – menedżer kultury, nauczyciel. Zawodowo menadżer branży rozrywkowej, copywriter i specjalista ds. marketingu i social media, a weekendowo nauczyciel. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego stale podejmuje nowe wyzwania i łączy ze sobą na pozór dziwne pasje. Lubi książki, koncerty i eventy plenerowe. Wielka miłośniczka podróży, niepoprawna optymistka i nowoczesna żona.

4 Comments Posted

  1. Grey’a niestety oglądałam, polskie sobie na starcie odpuszczam, ale tą bajkę Sing zapisałam na liście filmów do obejrzenia! 🙂 Dzięki! Aż wstyd się przyznać, że tyle czekałam na „Piękną i Bestię”, a zapomniałam na to pójść do kina.

    • W kwietniu będę miała nowe zestawienie filmów do polecenia.. ale jeżeli lubisz bajki to jestem świeżo po seansie Baleriny – bardzo pozytywnie ją odebrałam 🙂 a jeżeli interesują Cię filmy to polecam Azyl 🙂

Zostaw komentarz

Twòj adres email nie będzie opublikowany.


*


Facebook User Timeline

Close