krzykliwa maruda zyje sie dobrze

Żyje się dobrze

Kiedy zbliża się czas kolejnych urodzin, to często zastanawiamy się jak wygląda nasze życie, co byśmy zmienili, a co jeszcze przed nami. Czasem przy okazji okrągłych rocznic tworzymy listy marzeń i rzeczy do zrobienia przed kolejną, mijającą dyszką lat.

krzykliwa maruda zyje sie dobrze
W tym roku kończę 27 lat. Nie jest to dla mnie jakaś magiczna liczba. Nie panikuję też jakoś przed zbliżającą 30-stką, bo żyje mi się dobrze. Mam pracę, nie narzekam na brak gotówki, mam w planach zakup własnego mieszkania. Mam rodzinę, ze zdrowiem nie najgorzej. Staram się spełniać marzenia i realizować jakąś ścieżkę rozwoju osobistego.
Przede wszystkim jednak zaczęłam otaczać się ludźmi, którym mogę zaufać i którzy są moimi prawdziwymi przyjaciółmi. Życie mocno weryfikuje nasze znajomości. Ja przejechałam się na tym nie raz. Po tych latach nauczyłam się, że jeżeli dana znajomość jest toksyczna, to po prostu trzeba z niej zrezygnować. Przyjaciół policzę na palcach jednej ręki – wiem jednak, że są to osoby, które w każdej sytuacji pomogłyby mi.
Pewnie mogłoby być lepiej – wiadomo. Jednak nie mam mało i staram się to doceniać. Mimo że życie co jakiś czas kładzie jakąś przeszkodę pod nogi, to z podniesioną głową przechodzę dalej.
Z okazji moich urodzin sama życzę sobie mądrości życiowej i obecności w moim życiu osób wartościowych. Tego samego bez żadnej okazji życzę Wam. Niech żyje się Wam dobrze.

Z wykształcenia kulturoznawca – menedżer kultury i ...masażystka. Zawodowo specjalista ds. marketingu i social media, a w niedługiej przyszłości także pedagog. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego stale podejmuje nowe wyzwania i łączy ze sobą na pozór dziwne pasje. Lubi książki, koncerty i eventy plenerowe. Wielka miłośniczka podróży, niepoprawna optymistka i nowoczesna żona.

2 Comments Posted

  1. Ciekawy artykuł. A może ktoś chce wiedzieć, co robić, żeby fajnie żyć? Polecam książkę: Zatrzymać dzień – niezwykle pozytywna, przywraca wiarę w ludzi i pokazuje to, co w życiu najważniejsze! 🙂

Zostaw komentarz

Twòj adres email nie będzie opublikowany.


*


Facebook User Timeline

Close