Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Krzykliwa Maruda w kinie – listopad 2017

Ostatnimi czasy jedyną jako taką rozrywką, na którą mogę sobie pozwolić jest kino. Całe szczęście, że niektóre seanse zaczynają się nawet o 23 bo dzięki temu jestem w stanie ze wszystkim w miarę się wyrobić. Polecam Wam więc filmy, na które warto wybrać się w najbliższym czasie.

 

Botoks

Kontrowersyjny, niektórzy twierdzą, że mocno oderwany od rzeczywistości, totalnie przerysowany. O gustach podobno się nie dyskutuje – jak dla mnie film bardzo dobry.

Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Emotki

Komedia animowana, która totalnie mnie zauroczyła. Jeżeli jesteście maniakami telefonicznymi to zapewne też Wam się spodoba. Zobaczcie co się dzieje w naszych smartfonach kiedy my śpimy.

Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Geostorm

Film dobry chociaż muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś innego. Liczyłam na efekty jak chociażby w San Andreas, tu ich brak. Nie mniej jednak pozycja godna polecenia.

Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Pomiędzy nami góry

Fenomenalne kino. To jeden z moich ulubionych filmów ostatnich tygodni. Znajdziecie tu walkę o przetrwanie, niesamowitą moc natury i miłość oczywiście.

Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Złe mamuśki 2: jak przetrwać święta

Komedia na totalny relaks i odmóżdżenie. Gwarantuję, że nie powstrzymacie się od śmiechu, nawet jeśli nie jesteście mamami.

Krzykliwa maruda w kinie listopad 2017

Mąż Krzykliwej Poleca:

Thor: Ragnarok

Blade Runner 2049

A co Wy polecicie mi z obecnego repertuaru kinowego?

Z wykształcenia kulturoznawca – menedżer kultury i ...masażystka. Zawodowo specjalista ds. marketingu i social media, a w niedługiej przyszłości także pedagog. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego stale podejmuje nowe wyzwania i łączy ze sobą na pozór dziwne pasje. Lubi książki, koncerty i eventy plenerowe. Wielka miłośniczka podróży, niepoprawna optymistka i nowoczesna żona.

4 Comments Posted

Zostaw komentarz

Twòj adres email nie będzie opublikowany.


*


Facebook User Timeline

Close