liposukcja infradźwiękowa NIL

Liposukcja infradźwiękowa to rewolucyjny zabieg usuwania tłuszczu, który nie wymaga operacji; nie ma potrzeby stosowania środków znieczulających, pobytu w szpitalu ani nad wyraz dużych zasobów czasu. Strona internetowa wrosinski.pl jest miejscem, gdzie uzyskamy dużo informacji na ten temat.

Liposukcja infradźwiękowa

Zabieg liposukcji infradźwiękowej nie wymaga zazwyczaj specjalnego przygotowania. Rozpoczyna się pomiarem docelowego obszaru ciała, a następnie delikatnymi ruchami okrężnymi aplikatora nad obszarem zabiegowym. Zabieg kończy zwykle kolejny pomiar obwodu. Długość sesji zabiegowych może wynosić przeciętnie od 15 do 40 minut, w zależności od wielkości obszaru i grubości warstwy tłuszczu. Łącznie zaleca się od sześciu do ośmiu sesji raz w tygodniu, aby osiągnąć zauważalny efekt, ale w celu uzyskania pożądanej sylwetki mogą być potrzebne dalsze zabiegi. Kawitacja jest naturalnym zjawiskiem opartym na infradźwiękach o niskiej częstotliwości. Pole infradźwiękowe tworzy w płynnym tłuszczu bąbelki, które stopniowo rosną i implodują przy określonej wielkości. Ponieważ błony komórek tłuszczowych nie mają strukturalnej wytrzymałości na drgania, efekt kawitacji łatwo je rozbija, oszczędzając jednocześnie tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Niektórzy zastanawiają się na czym polega liposukcja NIL.

Zabieg liposukcji infradźwiękowej nie wymaga znieczulenia. Większość klientów uważa zabieg za bezbolesny, a także komfortowy. W uszach słychać jednak delikatne dzwonienie, gdy fale rozchodzą się wewnątrz ciała, ale nie szkodzi i znika, gdy tylko nie zetkniesz się z aplikatorem.

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia łagodnych skutków ubocznych, takich jak przejściowe zaczerwienienie, nadmierne pragnienie i nudności bezpośrednio po zabiegu, które zawsze ustępują po wypiciu wody. To wszystko są krótkotrwałe efekty, które znikają w ciągu kilku godzin do kilku dni. Chociaż badania dowiodły, że leczenie jest bezpieczne, kawitacji nie można stosować u pacjentek z ostrą chorobą, zaburzeniami czynności wątroby, silnymi skłonnościami do krwawień, rozrusznikami serca lub w czasie ciąży. Komórki tłuszczowe są najpierw rozkładane przez wibrującą kaniulę. Dzięki temu, że komórki są najpierw rozbijane, procedura liposukcji przebiega dużo sprawniej, a co nawet ważniejsze skuteczniej usuwa się komórki tłuszczowe. Istnieje wiele powodów, dla których decydujemy się na stosowanie.

Głównym powodem, dla którego wielu decyduje się na ten zabieg, jest to, że jest bezpieczny. Bezpieczeństwo jest kluczowe w każdej procedurze. W Londyńskim Instytucie Lipo najważniejsze jest dobre samopoczucie, a także co istotne – bezpieczeństwo pacjenta. Innym powodem, dla którego stosowana jest liposukcja infradźwiękowa NIL, jest to, że zabieg jest bezbolesny! Niektórzy pacjenci twierdzą również, że odczuwają łaskotanie podczas wykonywania zabiegu. Co ważne jak już zostało wyżej wspomniane cały zabieg jest uważany za bezpieczny, wiec nie powinny przed nim występować większe obawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here