PERUKA NA MIKORSKÓRZE

0
1524

Peruka na mikroskórze dla osób dotkniętych łysieniem plackowatym

Łysienie plackowate jest schorzeniem dotykającym w większości przypadków dzieci i młodych dorosłych. Ze względu na swój specyficzny przebieg postawienie diagnozy nie przysparza lekarzom trudności. Bardziej złożoną, niejasną kwestią jest określenie przyczyny choroby. Łysienie plackowate może mieć charakter przejściowy albo chroniczny. W większości przypadków jedynym sposobem na poskromienie symptomów choroby jest ukrycie ich pod peruką. Wysokiej klasy peruka na mikroskórze godnie zastąpi utracone włosy.

Peruka na mikroskórze sposobem na okiełznanie choroby

Cechą charakterystyczną łysienia plackowatego jest powstawanie na głowie miejscowych ognisk pozbawionych włosów o nieregularnych kształtach i wielkościach. Włosy mogą wypadać jedynie na głowie lub również w innych partiach ciała – brwiach, rzęsach, okolicach intymnych oraz kończynach. Intensywność przebiegu choroby zależy od indywidualnego przypadku. Łysienie plackowate od wielu lat jest obiektem licznych badań trychologicznych. Mimo intensywnych prac badawczych, mechanizm powstawania zaburzeń wciąż pozostaje tajemnicą. Nieznajomość podłoża choroby przysparza ogromnych trudności w opracowaniu skutecznej kuracji. Dla znacznej części osób jedynym sposobem na zaakceptowanie swojego ciała jest noszenie peruki. Dzięki pojawianiu się na rynku coraz to doskonalszych produktów, nakładanie peruki nie jest już powodem do obaw. Nowoczesne peruki naturalnie się prezentują i nie powodują najmniejszego dyskomfortu. Obecnie największą popularnością cieszą się modele tkane na mikroskórze, czyli materiale przypominającym ludzką tkankę skórną. Peruka na mikroskórze tworzy ze skalpem spójną całość. Baza ściśle przylega do głowy, nie zsuwa się i nie przekręca. Delikatny materiał „oddycha”, zapobiegając przegrzewaniu się głowy w czasie gorących dni.

W renomowanych salonach perukarskich znajdziesz modele tkane z włosów naturalnego i syntetycznego pochodzenia. Najbardziej cenione są modele produkowane ręcznie z włosów ściętych od ludzi. Miękkie, lśniące pasma niczym nie różnią się od wyrastających z głowy pukli. Można dowolnie je czesać, kręcić, modelować i prostować. Niekwestionowaną zaletą kupowania peruki w salonie perukarskim z prawdziwego zdarzenia jest szeroki wybór produktów oraz możliwość konsultacji z doświadczonym personelem, który pomoże dobrać nową fryzurę do typu urody, rysów twarzy i charakteru.

Peruka z bonifikatą z Narodowego Fundusz Zdrowia

Osoby borykające się z łysieniem plackowatym nie muszą inwestować wszystkich swoich oszczędności w naturalną perukę, która pozwoli im wieść normalne życie. Zakup peruk medycznych częściowo dofinansowany jest ze środków Narodowego Fundusz Zdrowia. O tym, jak możesz ubiegać się o częściowy zwrot kosztów poniesionych na zastępcze włosy przeczytasz w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2017 r. w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie.

Peruki na mikroskórze https://hairagain.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here